Trenutni unos 2,507 recepata u 18 kategorija!
Najnoviji receptiPotrebno je: 2 glavice crnog luka, 3 mrkve, 150 gr. šampinjona, 1 manja tikvica, 1 patlidžan, 2 paradaiza, 100 gr. feta sira, so i biber, ulje.
Priprema: U šerpi na zagrijanom ulju isjeći sitno crni luk, tikvice,mrkvu,patlidžan,i šampinjone, posoliti pobiberiti propržiti, pa dodati isječene šampinjone na listove. Kada se smjesa proprži dodati isječen paradaiz i pržiti još oko 15 minuta. Zatim prženo povrće skloniti sa šporeta i dodati feta sir i sve lagano promiješati.
Slike recepata:Recept trenutno ima 0 slika.
Recept ima trenutno 0 komentara. Dodaj svoj komentar u meniju sa desne strane.
Dodaj novi recept Kontaktirajte nas u vezi ovog recepta Javi prijatelju za ovaj recept Prikaži u formatu za printanje
Ocjenite recept: Komentarišite recept:
Za prevenciju spama, unesite kod:
Code:
Ostali recepti u ovoj kategoriji:
Tikvice punjene sa mesom Kalja sa goveđim rebarcima Majevički san Keleraba sa rižom Kupusnik od gotovih kora Jagnjeća rebra sa kiselim kupusom Šampinjoni i pršut u bijelom vinu Paprike punjene sa pečurkama Filovane kelerabe Sarma od raštika Lučka musaka Krunisani patlidžani sa mljevenim mesom Celer punjen sa sirom Zapečeni pasulj sa spanaćem Grašak sa mesom Kobasice u svježem povrću Sarma od pasulja Djuveč od graška i mrkve Pljeskavice od šarenog graha Šarena sarma
Recipe Cloud Tags:
Hvala vam, vaši komentari će ubrzo biti pregledani!