Trenutni unos 2,507 recepata u 18 kategorija!

Najnoviji recepti

Besplatni Recept @ Naša Jela: Kolač sa resana keksom (Kolači)


Reklamni linkovi: Žute strane | Web dizajn, izrada web sajta | Naslovi | Internet prodavnica | Mali oglasi | Kuponi, popusti
Kolač sa resana keksom: Unio/unijela: Branka Blažević | Datum Unosa: 20 Jul 2012
Kategorija: Kolači
Sastojci

Potrebno je: 300 ml. mlijeka, 300 gr. resana keksa, 1 puding od vanilije, 200 gr. kokosovog brašna, 125 gr. margarina, 100 gr. šećera i 50 gr. šećera u prahu.

Uputstvo za pripremu

Priprema: U šerpu na šporetu sipati 200 ml. mlijeka, dodati 100 gr. šećera. a u preostalo mlijeko razmutiti puding pa dodati u provrelo mlijeko miješati dok se puding ne zgusne. Kada se zgusne skloniti sa šporeta i ostaviti da se ohladi.
Umutiti margarin sa šećerom u prahu pjenasto pa dodati ohladjen puding i sve dobro umutiti mikserom.
Resana keks presjeći na polovine pa filovati filom keks koji nije preliven čokoladom, tako da čokolada ostane sa vanjske strane. Filovane resana kekse okolo uvaljati u kokosovo brašno.

Slike recepata:

Recept trenutno ima 0 slika.

Komentari posjetilaca (0):

Recept ima trenutno 0 komentara. Dodaj svoj komentar u meniju sa desne strane.

 

BuToBU Marketing


BuToBU Marketing

Linkovi do recepata:

Dodaj novi recept Kontaktirajte nas u vezi ovog recepta Javi prijatelju za ovaj recept Prikaži u formatu za printanje

Ocjenite recept:
  • Trenutno 3.13/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocjena: 3.1/5 (15 ukupno )

Komentarišite recept:

Za prevenciju spama, unesite kod: Code:

Pređi na kategoriju:

Ostali recepti u ovoj kategoriji:

Bajader sa urmama i mljevenim keksom Tako kolač sa marmeladom Brčanski pišinger kolač Kolač od narandže Kolač "S" sa želatinom Hormašice Rolat banana Kocke od čokolade Kolač Šarlota sa jabukama Bajadera od smedjeg šećera Palačinci Čoko rolat sa kivijem Kolač sa datulama Kolač sa pudingom od lješnjaka Bakina oblanda Oblanda sa smokvama Štangle sa puslicama Kolač sa pistaćima Čokoladni minjoni Bijela pita sa pavlakom

Recipe Cloud Tags:
- Broj klikova na recept - 002645

 

 


 

Hvala vam, vaši komentari će ubrzo biti pregledani!